Firma KAMIX rozpoczęła swoją działalność w 1994 r. od produkcji preparatów do usuwania osadów kamienia z urządzeń przemysłowych. Jakość Kamixu okazała się na tyle dobra, że w krótkim czasie uzyskał on duży udział w najbardziej wymagającym rynku przemysłowym.
To spowodowało, że chcieliśmy naszą jakość zaprezentować również na rynku detalicznym. Zaczęliśmy produkować Kamix w małych opakowaniach 50g i 150g, tj. w ilościach wystarczających do wyczyszczenia czajnika bezprzewodowego, pralki czy zmywarki. Naszą wysoką jakość potwierdził rynek. Obecnie jesteśmy najlepiej sprzedającym się odkamieniaczem na rynku polskim. Chcąc poszerzyć gamę naszych wyrobów przeznaczonych do użytku domowego wprowadziliśmy szereg nowych produktów pozostając przy naczelnej zasadzie: najważniejsza jest jakość.
Naszymi dystrybutorami są największe hurtownie, a ponadto jesteśmy obecni w halach Makro Cash and Cary, marketach Geant, Kaufland, Leclerc, delikatesach BOMI, Piotr i Paweł, Berti i wielu, wielu innych, a także na większości stoisk chemicznych w polskich sklepach.
Spróbuj wreszcie produktów, które naprawdę działają!