Korzystanie z witryny SrebrnyDzwon.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies.
kamix

odkamieniacz kamix 50g

Do skutecznej walki z kamieniem, który osadza się w czajnikach, ekspresach i innych urządzeniach domowych, niezbędne jest zastosowanie skutecznego środka, który został sprawdzony i doceniony przez szerokie grono użytkowników. Odkamieniacz KAMIX jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów, chcących szybko poradzić sobie z osadem z wapnia i tym samym przedłużyć żywotność urządzeń oraz poprawić ich funkcjonowanie. Skuteczność, bezpieczne działanie oraz ekonomiczność naszego preparatu sprawiły, że stał się on popularny wśród użytkowników, a nasza marka na stałe zagościła w sklepach Kaufland i Geant.

Jest bezpieczny dla użytkownika i serwisowanych urządzeń.

Nazwa produktu EAN Ilość sztuk
Opakowanie jednostkowe Opakowanie zbiorcze W opak. zbiorczym W warstwie Na palecie
KAMIX ODKAMIENIACZ 50g 5905052000013 5905052100003 180 1440 10080

Skuteczna walka z osadem


Odkamieniacz KAMIX polecany jest zarówno osobom prowadzącym gospodarstwa domowe, jak też działalność gastronomiczną - jego wysoka wydajność pozwala na szybkie i efektywne usuwanie osadu nie tylko z urządzeń domowych, ale też garnków, ekspresów czy czajników wykorzystywanych w restauracjach, kawiarniach i innych lokalach. Jego zadaniem jest nie tylko eliminowanie kamienia, ale również zabezpieczanie powierzchni przed powstawaniem osadów w trakcie późniejszego użytkowania oraz przed występowaniem korozji. Co ważne, odkamieniacz może być wykorzystywany zarówno na powierzchniach metalowych, jak i plastikowych – np. do usuwania osadu z czajników elektrycznych. Znamienna cechą oferowanego środka jest także znikoma korozyjność. Warto dodać, że jego formuła została stworzona z myślą o bezpieczeństwie użytkowników oraz środowiska naturalnego.


O wysokiej jakości odkamieniacza KAMIX świadczy fakt, że przeszedł on bezproblemowo proces certyfikacji w UDT, PZH i innych instytucjach, a także jest obecny na rynkach zagranicznych – między innymi na Słowacji, w Czechach czy Austrii.


Pragnąc zaspokoić potrzeby Klientów z całej Polski, stworzyliśmy rozbudowaną sieć dystrybucji, dostarczając produkt bardzo szybko we wskazane miejsce i zapewniając darmową dostawę w przypadku większych zamówień. Istnieje możliwość zamówienia produktów na paletach.


Szerokie zastosowanie naszego odkamieniacza


KAMIX sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pojawia się osad. Polecamy stosowanie go w oczyszczaniu:


  • czajników i ekspresów do kawy
  • pralek, zmywarek i sprzętu domowego
  • wanien, sedesów i umywalek
  • kotłów grzewczych
  • basenów, fug i terakopty
  • sterylizatorów i autoklawów

Sprawdzona formuła, doskonałe właściwości i pełne bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że odkamieniacz ten zyskał duże grono stałych użytkowników, przyczyniając się do odratowania oraz poprawienia