Kamix    
PL EN
Poprzedni slajd Następny slajd
Odkamieniacze do czajnika, ekspresu, żelazka - Kamix sp. z o.o. sp. k.

Odkamienianie


Skuteczny i jednocześnie bezpieczny dla sprzętu AGD środek pozwalający uporać się z osadem w postaci kamienia powinien znajdować się na wyposażeniu każdej kuchni. Odkamienianie służy bowiem nie tylko znacznej poprawie funkcjonalności sprzętu, ale również przedłużeniu jego żywotności. Odkamieniacz KAMIX 50g i 150g

Odkamienianie za pomocą preparatu KAMIX jest całkowicie bezpieczne i skuteczne. Znaczącą zaletą proponowanego przez nas środka jest możliwość jego zastosowania przy czyszczeniu różnego rodzaju sprzętów domowych – począwszy od ekspresów do kawy, przez elektryczne czajniki, aż po kabiny prysznicowe. Poniżej przedstawiamy przykładowy sposób przygotowania roztworu oraz jego zastosowania w gospodarstwie domowym.

Czyszczenie ekspresów do kawy
50 gram środka Kamix (proszek) wsypać do ok. 0,5 litra ciepłej wody i wymieszać; tak przygotowany roztwór wlać do ekspresu; uruchomić ekspres do kawy (dzięki temu środek czyszczący będzie mógł usunąć osad z nawet najtrudniej dostępnych miejsc); po zakończeniu odkamieniania (usunięcie roztworu), trzykrotnie przepuścić przez ekspres czystą wodę.

Odkamienianie czajników elektrycznych oraz czajników tradycyjnych
przygotować ok. 750 ml ciepłej (ok. 50 stopni Celsjusza) wody, do której należy wsypać 75 g środka Kamix; naczynie wraz z wlanym do niego roztworem pozostawić na ok. 30 minut; po wskazanym okresie wylać roztwór a naczynie starannie opłukać.

Czyszczenie sedesu
w celu usunięcia nieestetycznego, brązowego osadu z kamienia, należy wlać do sedesu ok. 5 litrów ciepłej wody (50-70 stopni Celsjusza), a następnie wsypać proszek Kamix (150 gram); po wsypaniu odkamieniacza należy wymieszać wodę szczotką sedesową i pozostawić na czas ok. 3 godzin; po upływie ok. 3 godzin należy spłukać wodę.

Odkamienianie umywalek
zastosowanie preparatu Kamix służy przede wszystkim usunięciu osadu z kamienia z baterii oraz okolic odpływu; w celu skutecznego odkamienienia należy przygotować odpowiedni roztwór: 50 gram proszku Kamix rozpuścić w 1 litrze ciepłej wody; w przygotowanym roztworze należy zamoczyć szmatkę a następnie, za jej pomocą, usunąć wszystkie ślady kamienia (należy pamiętać o użyciu specjalnych, gumowych rękawiczek!).
GDZIE KUPIĆ?

PROMOCJE W SKLEPIE

Przejdź do sklepu PRZEJDź DO SKLEPU

5listopadaVIII MEMORIAŁU im. JERZEGO ZIENKIEWICZAREGULAMIN VIII MEMORIAŁU im. JERZEGO ZIENKIEWICZA oraz I CEL IMPREZY:  Upowszechnienie kultury fizycznej poprzez masowy udział wszystkich chętnych  Popularyzacja tenisa stołowego więcej20lutegoPomagamy zwierzętomZasady akcji są proste: Polubcie nasz facebookowy profil Kamix Udostępnijcie wpis o pomocy dla Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego , a my przekażemy pieniążki na pomoc. Zbiórkawięcej13lutegoKOLEJNY KONKURS ROZTRZYGNIĘTYBardzo dziękujemy, że tak chętnie braliście udział w naszym rebusowym konkursie. Wybraliśmy 5 zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy!!! Więcej informacji o konkursach na naszymwięcej WCZEŚNIEJSZE AKTUALNOŚCI
Copyright © 2024 Kamix. All rights reserved. Kamix design & code LemonArt.pl