Kamix    
PL EN
Poprzedni slajd Następny slajd
Kontakt - Kamix sp. z o.o. sp. k.

Kontakt


P.P.H. KAMIX Sp. z o.o. Sp. K.
adres:  81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 38 C
tel.:  (+48) 58 785 00 85   fax:   (+48) 58 785 00 65
e-mail:  kamix@kamix.pl
sprzedaż wysyłkowa:  www.kamixsklep.pl
Biura Regionalne
97-200 Tomaszów Mazowiecki, ul. Dzieci Polskich 18b
tel./fax 44 723 69 40
kom. 505 106 220
tomaszow@kamix.pl
Piekary Śląskie
tel. 32 246 70 67
kom. 501 506 212
chorzow@kamix.pl

W siedzibie firmy znajduje sie punkt obsługi klienta

czynny w godzinach 7.30- 14.45

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

 
DZIAŁ ZAOPATRZENIA PRZEMYSŁU DZIAŁ CHEMICZNYCH CZYSZCZEŃ 
URZĄDZEŃ CIŚNIENIOWYCH
DZIAŁ HANDLOWY - CHEMIA GOSPODARCZA
Polska Północno - Zachodnia Karol Matysiak
kom. 500 061 950
karol.matysiak@kamix.pl
Polska Północno - Wschodnia Bartosz Zieliński
kom. 535 889 912
bartosz.zielinski@kamix.pl
Polska Południowo - Zachodnia Tomasz Zienkiewicz
kom. 501 506 212
tomasz.zienkiewicz@kamix.pl
Polska Południowo - Wschodnia Bogusława Zwolińska
kom. 505 106 220
boguslawa.zwolinska@kamix.pl
Alojzy Domieracki
kom. 507 028 499
alojzy.domieracki@kamix.pl
zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie Marcin Kowalski
kom. 505 106 532
marcin.kowalski@kamix.pl
wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie Agnieszka Faryś
kom. 509 558 780
agnieszka.farys@kamix.pl
podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, Kamil Szpilman
kom. 500 262 777
kamil.szpilman@kamix.pl
śląskie, mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie, małopolskie, Arkadiusz Sówka
kom. 501 191 042
arkadiusz.sowka@kamix.pl
 
GDZIE KUPIĆ?

PROMOCJE W SKLEPIE

Przejdź do sklepu PRZEJDź DO SKLEPU

20lutegoPomagamy zwierzętomZasady akcji są proste: Polubcie nasz facebookowy profil Kamix Udostępnijcie wpis o pomocy dla Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego , a my przekażemy pieniążki na pomoc. Zbiórkawięcej13lutegoKOLEJNY KONKURS ROZTRZYGNIĘTYBardzo dziękujemy, że tak chętnie braliście udział w naszym rebusowym konkursie. Wybraliśmy 5 zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy!!! Więcej informacji o konkursach na naszymwięcej WCZEŚNIEJSZE AKTUALNOŚCI
Copyright © 2020 Kamix. All rights reserved. Kamix design & code LemonArt.pl